پوريا ناظمی

نکاتی در باره اين وبلاگ

برای من نوشتن مطلب در این فضا یکی از علاقمندیهای شخصی و در رابطه با کلاسهایم ضرورتی جدی است .

متاسفانه مانگونه که دوستانم می دانند به شدت در گیر امور مختلفی هستم که شرح آنها فقط بر سر درد مخاطبانم خواهد افزود لذا همیشه سعی می کنم در اولین فرصت مطالبی را در این صفحه قرار دهم که ارزش نوشتن و خواندن داشته باشد.

شاید بتوانم مقالاتم را در اینجا قرار دهم به هر حال فعلا یکی از دغدغه هایم راه اندازی دوباره چرخ است .

درباره نکته ای که یکی از دوستان در کامنت ها اشاره کرده بود لازم دیدم توضیحی بنویسم

اول اینکه برای من علاقه ایشان به گالوا و تاریخ ریاضیات ارزشمند و محترم است و امیدوارم ایشان بتوانند تبدیل به گالوایی خوش فرجام برای ریاضیات ایران شوند.

اما در باره اینکه مطلب شما را در روزنامه کار نکردم حتما می دانید گروه علمی روزنامه ای مانند جام جم که فعلا مسولیتش بر عهده من است قوانینی برای فعالیت دارد . شاید این قوانین همیشه رعایت نشود اما تمام سعی من این است که سطح کیفی این صفحه را افزایش دهم .و به همین دلیل نمی توانمهر مقاله ای را در آن کار کنم روزنامه های کثیر الانتشار محلی برای کسب تجربه نیست بلکه جایی است که باید تجربه های آزموده خود را محک بزنند.

در باره قرار دادن لینک در وبلاگم هم فکر می کنم بدیهی باشد که وبلاگ فضایی شخصی برای هر فرد محسوب می شود  من این اجازه را دارم که لینک افرادی را که با آنان سنخیتی دارم و آشنایی طولانی داشته ام یا به هر دلیلی وجود لینک انها را ضروری می دانم در این صفحه قرار دهم . لذا خواهش می کنم به حق هر فردی در تصمیم گیری در باره اختیارات خود احترام بگذاریم.