گرفتاری های روز شلوغ

نمی دانم چرا هر وقت به شدت سرمون شلوغ می شود و از ژیش هم می دانیم که قرار است شلوغ شود همه چیز درست در جایی که انتظار داری برنامه هایت طبق برنامه باشد، ‌تصمیم می گیرد که سر به سرت بگذارد. حالا این شده وضعیت من.

وسط همه گرفتاری هایی که در این چند هفته داشتم و دارم انبوهی از کارهای پیش بینی نشده به کارهایم اضافه شده و از طرف دیگر هم اتفاقاتی که قرار بود در این مدت بیفتد نمی دانم چرا نمی افتد.

برای مثال کتابی که چند سال پیش ترجمه کرده بودم و تقریبا یادم رفته بود یک باره از سیاهچاله بیرون آمد و خبرم کردند که باید ویرایش نهایی اش صورت بگیرد تا برود برای چاپ آن هم در شرایطی که همینطوری وقتی برایم وجود ندارد.

در نتیجه 4 شبانه روز است که به جز زمان های کوتاهی دارم روی آن کار می کنم و تقریبا هر روز تا صبح بیدارم . همین هم شد باعث بدقولی ام در جام جم آنلاین. امشب این کتاب را تمام می کنم و دوباره کار جام جم آنلاین شروع می شود .

فقط امیدوارم بقیه برنامه هایم طبق برنامه پیش برود و به خصوصو مشکلات موجود را در 2 هفته آینده حل کنم (آیا این یک انتظار منطقی است؟؟؟) اگر واقعا همه چیز در زمانش درست شود باید گفت چیزی شبیه به یک معجزه رخ داده است.

به هرحال خوشبختانه وضع همه مثل من نیست . وب سایت دانش فضایی و شهرام یزدان پناه ایده های جدیدش را کم کم رو می کند بعد از رادیو سایت اکنون ویدیو کست های آن هم به تهیه کنندگی و کارگردانی سیاوش صفاریان آغاز شده است که اولینش را اینجا می توانید ببینید.

امیدوارم این کار ادامه پیدا کند چون فوقا لعاده تاثیر گذار و مهم می تواند باشد.

/ 2 نظر / 24 بازدید
سارا

با سلام دوست عزیز چرا از سایت جدید و بسیار عالی http://www.mehrstat.com استفاده نمی کنید؟ امکان ایجاد سه نوع استت یکی بصورت دکمه و یکی به صورت خلاصه آمار و آخری مشابه سایت مهراستت که تعداد کاربران آنلاین رو نشون می دهد. بسیار عالی تر از وبگذر و پرشین استت دمو: http://www.mehrstat.com/main_namayesh_amar.php?site=24 دارای آمارگیر بصورت تب های پیشرفته و دقیق+پیج رنک گوگل+رتبه آلکسا

شخانه

good!thanx