تابستانها از این هم گرمتر می شوند

جام جم آنلاین: این روز ها بسیاری از شهرهای ایران روز های گرمی را تجربه می کنند. تابستانی گرم و داغ. البته تابستان ها همیشه روزهای گرمی را داشته اند که فعالیت های بیرون از خانه را برای مردم، چند روزی دشوار می کرده اند، اما به نظر می رسد روند روزهای گرم سال در حال افزایش است و تابستان های گرم تری را این سال ها تجربه می کنیم.

این موضوع تنها مربوط به کشور ما نیست. بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده است، گروهی از محققان اعلام کرده اند این احتمال وجود دارد که در طی 20 تا 60 سال آینده نواحی استوایی و نیمکره شمالی شاهد افزایش بی بازگشت دمای هوا در تابستان ها باشند... ادامه

/ 3 نظر / 22 بازدید
چیزها

سلام... از چیزهایی (هر چیزی) که برای شما مهم است، هرگز نمی خواهید آن را از دست بدهید، می خواهید آن را تا پایان عمر هر کجا که رفتید با خود ببرید، خیلی دوستش دارید، تأثیر زیادی روی شما گذاشته، خاطره ای تلخ یا شیرین از آن دارید، از آن متنفر هستید ولی نمی دانید چرا نگهش داشته اید، به محض دیدن آن به فکر فرو می روید، دیدنش شما را شاد یا غمگین می کند و... عکس بگیرید و برای وبلاگ «چیزها» به این آدرس ایمیل کنید:(Cheezhablog@gmail.com) عکسها بدون نام و یا نشانی از فرستنده عکس، در وبلاگ قرار داده می شود.

شخانه

تابستانها گرمتر می شوند و دلها سردتر... ببخشید که علمی نبود!!

امیدوارم که این طور نشه.ما جنوبی ها همین الان هم گرمای طاقت فرسایی رو داریم پشت سر میگذاریم.